Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога Георгина вереницата на Роналдо прави шпага на јахта, тоа изгледа вака...

Кога Георгина вереницата на Роналдо прави шпага на јахта, тоа изгледа вака (фото)

реклама:G Natural

Убавата Георгина Родригез постојано се грижи за својот секси иглед и се чини дека е постојано во својата приватна сала за вежбање, а кога не е во можност да биде таму вежба буквално кај ќе стигне.

Дека е тоа така можеме да се увериме од последната фотки на Георгина направена на јахрата на Роналдо каде што вежба и прави шпага на палубата.

„Меѓу морето и небото“, напишала таа под фотографијата на која овој пат позира.

View this post on Instagram

Entre el mar y el cielo 💙 @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------