Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога Лепа Брена се вози со новта снајка и синот Виктор тоа...

Кога Лепа Брена се вози со новта снајка и синот Виктор тоа изгледа вака (фото)

реклама:G Natural

На социјалните мрежи кај Лепа Брена но и на Инстаграм сторињата кај снаата и синот Виктор следбениците можеа да забележат интересни видеа и фотки од забавата која ја прави Брена додека ги вози.

Таа на своето стори напишала „ДЈ Брена“ и им пуштила рап песна на која џуска додека ги вози снаата на сувозачко а синот на задно седиште.

Очигедно и новата снаа се погодила!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------