Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Вака изгледа двојничката на Лепа Брена (фото)

Вака изгледа двојничката на Лепа Брена (фото)

12
реклама:Лето во Банско

Кога ќе се спои шминката со уметноста и на тоа ќе се додаде талент добивате навистина оргинани трансформации кои што ги прави талентираниот Стефан Суботиќ.

Тој е стилист и шминкер кој пред да ги започне трансформациите имал свое студио каде што ги шминкал клиентките за свадби и разни свечености.

Погледнете како изгледаат неговите досегашни трансформации, дека се идентични со оргиналните личности уверете се сами.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------