Home INFO Кога подарокот од Дедо Мраз нема да се погоди (ВИДЕО)

Кога подарокот од Дедо Мраз нема да се погоди (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Во пресрет на новогодишните и божикните празници, родителите се трудат да одберат најдобро изненадување за своите дечиња.

Сепак, што се случува доколку под елката се најде подарок кој баш и не им се допаѓа?

Комичарот Џими Кимел пред Нова година ги повикал родителите да ги снимат детските реакции кога ги отвараат новогодишните подароци од Дедо Мраз, кои не би требало да им се допаднат на нивните деца.

Голем број на мајки и татковци се одзваа на повиот и се пошегуваа со нивните деца.

Погледнете ги нивните реакции:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------