Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога Северина ја имитира Брена тоа изгледа вака (видео)

Кога Северина ја имитира Брена тоа изгледа вака (видео)

реклама:G Natural

Во едно хрватско шоу за таленти пејачката Северина за време на коментирање на еден од кандидатите во улога на жири тотално се опушти и ги покажа своите имитаторски способности.

Имитирајки ја Јосипа Лисац успеа да ги засмее сите па кога виде дека доа добро и оди продолжи и со имитација на Лепа Брена.

Како изгледаше сето тоа може да се види и на нејзиниот Инстаграм профил кај Севе.

@superstarcroatia Tko je pobijedio – Severina ili Marko? 😎 #superstarhr2023 #superstar #rtlhrvatska #voyohr ♬ original sound – SuperStar Croatia

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------