Home INFO Кога Северина слави роденден во карантин и на балкон тоа изгледа вака...

Кога Северина слави роденден во карантин и на балкон тоа изгледа вака (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Хрватската пејачка Северина и понатаму е во изолација во домот кај својот свекор Кеба и ужива заедно со нејзиниот сопруг во секојдневието во домот.

Покрај сите видеа со нејизните настапи и обврски од карантин таа се пофали и со изненадувањето кое и го направиле за нејзиниот 48ми роденден.

Северина имаше можност да добие тамбураши под балконот како роденденска честитка, со кои според видеото кое таа го сподели со своите фанови одлично се забавувала.

Таа им се заблагодари на сите за честитките и поддршката и им порача на своите обожаватели дека ги сака и дека мисли на нив.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------