Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога водителката Марјана Станојковска е на летување инстаграмот гори од секси фотки

Кога водителката Марјана Станојковска е на летување инстаграмот гори од секси фотки

реклама:G Natural

Нашата позната водителка Мајана Станојковска дефинитивно е една од најследените наши јавни личности на социјалните мрежи па секојдневно можеме да ја видиме во најразлични изданија.

Но веројатно сите ги чекаат фотките кога Марјана оди на одмор, па така и оваа година нејзините следбеници можат да уживаат во серија бикини фотки од неа додека го користи годишниот одмор…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------