Home INFO Кој и го крена притисокот на Драгана Мирковиќ?

Кој и го крена притисокот на Драгана Мирковиќ?

реклама:Велигден со Стаф

Изминатата ноќ пејачката Драгана Мирковиќ завршила во болница по Виена, по значителното повишување на нејзиниот крвен притисок, главоболки и забрзано срцебиење.

По дадената помош, Мирковиќ била задржана во болницата со цел да се направат дополнителни анализи.

Прес службата на соопшти дека во моментов се чувствува подобро.

Извор близок со фолк пејачката посведочи дека по изјавата на Цеца Ражњатовиќ за односот со Драгана, телефоните на не престанале да ѕвонат.

По многуте телефонски разговори со пријателите кои ја коментирале немилата случка, Драгана завршила во болница со видно покачен крвен притисок.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------