Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Колку се офајди Опра од интервјуто со Меган и Хари?!

Колку се офајди Опра од интервјуто со Меган и Хари?!

реклама:Лето во Банско

Како што се зборува и шпекулира по големата фама и ексклузивното интервју со Меган Маркл и принцот Хари, придуцентката, актерка и водителка Опра за ексклузивните права кои им ги отстапи на телевизиската куќа CBS за фантастични како што се шпекулира од 7 до 9 милини долари.

Но ова е само почетна сума од екскузивното емитување, дополнително Опра сеуште заработува од дополнителна прдажба на други заинтересирани телевизиски куќи во светото кои сакаат да го реемитуваат.

Бурно реагира Британците на целото интервју и само тие не покажаа голем интерес за да го откупат и емитуваат фамозното интервју на парот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------