Home INFO Контроверзната фотка на Кајли Џенер има неверојатни 11 милиони допаѓања (ФОТО)

Контроверзната фотка на Кајли Џенер има неверојатни 11 милиони допаѓања (ФОТО)

реклама:G Natural

Се соблекува гола, се слика, се фотошопира и добива безмалку 11 милиони допаѓања на социјалните мрежи.

Ова и успева единствено на контроверзната милијардерка Кајли Џенер.

Во моментов таа заедно со ќеркичката и неколку пријателки ужива на рајски остров.

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------