Home ШОУ БИЗз Балкан Лага! Јелена Карлеуша ги демантира гласините за напад на нејзината вила

Лага! Јелена Карлеуша ги демантира гласините за напад на нејзината вила

реклама:Лето во Банско

Српските медиуми објавија вест за непознат напаѓач кој наводно фрлил експлозивна направа близу до куќата на Јелена Карлеуша.

Неофицијално се дознава дека експлозивната направа не била со голема моќност, но секако можела да повреди некој доколку се нашол затекнат на местото.

Карлеуша наводно одбила да го коментира настанот, но сепак таа се обрати во јавноста преку својот медиум, односно Инстаграм, со што ги демантираше гласините во медиумите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------