Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кортни Кардашијан доби перверзна честитка од својот дечко, фановите шокирани (фото)

Кортни Кардашијан доби перверзна честитка од својот дечко, фановите шокирани (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Колку е кул и паметно тоа што го направи новиот дечко на Кортни Кардашијан, нејзината нова љубов рокерот коментира целиот свет а посено оние кои ја видоа роденденската честитка за својата девојка на својот Инстаграм профил.

Која е потребата да се објави видео како девојката му го лиже палецот на ногата никој не знае но дека сите останаа шокирани по ова дефинитивно покажуваат сите наслови во светските таблоиди.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------