Home INFO Крај на контроверзната врска: Ова е девојката со која Машинган ја изневери...

Крај на контроверзната врска: Ова е девојката со која Машинган ја изневери Меган Фокс

реклама:Лето во Банско

Според објавите на нејзиниот профл на Инстаграм, славната актерка Меган Фокс веројатно раскинала со вереникот Машинган Кели.

Актерката поттикна шпекулации дека повеќе не е со раперот откако престана да го следи на платформата во неделата и сподели стихови од песната на Бијонсе, Pray You Catch Me (2016) напишана за тогашната афера на нејзиниот сопруг Џеј Зи.

Наводно, причина за крај на врската било неверството на Кели.

Таа го избриша својот Инстаграм профил откако го искористи за да одговори на шпекулациите дека нејзиниот свршеник Машинган Кели ја изневерил со својата гитаристка Софи Лојд.

Веројатно бил со Софи, напишал еден од фановите, а друг додал дека тие двајца долго време флертувале.

Меган набрзо одговори на коментарот и напиша:

“А можеби јас сум била со Софи”!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------