Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кралот на корона забавите Дарко Лазиќ појасни зошто неможело да го фати...

Кралот на корона забавите Дарко Лазиќ појасни зошто неможело да го фати корона!

реклама:G Natural

Орткако го привлече медиумското внимание затоа што драстично ослабе Дарко Лазиќ сега е повторно актуелен на медиумите во Србија.

Бидејки го нарекуваат крал на корона забавите затоа што пејачот воопшто и не запрел со настапи тајно организирани тој се најде повикан и го прокоментира сево ова:

-Не ми се верува дека ме нарекуваат крал на корона забавите? Но за ваша информација имам многу ретка крвна група, и неможам да заболам од корона. Природно имам 2,8 проценти анти телаи и не можам да го добијам вирусот. Значи, јас не може да сум крал на корона забавите.
„Кој пее, зло не мисли“, рече пејачот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------