Home INFO Кралското семејство е подготвено за празниците! Еве како е украсена палатата (ВИДЕО)

Кралското семејство е подготвено за празниците! Еве како е украсена палатата (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Предпразничното расположение го зафати и најпознатото кралско семејство.

Бакингамската палата веќе е украсена, а трите традиционални божиќни дрвца веќе се на своето место.

Украсена е и салата во која традиционално се поставени и украсени елките.

Дел од атмосферата во палатата е споделена и на социјалните мрежи.

Погледнете и уживајте!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------