Home INFO Повторно без влакна на јазикот: Карлеуша распали по Цеца! (фото)

Повторно без влакна на јазикот: Карлеуша распали по Цеца! (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Цеца Ражњатовиќ одржа концерт во Косовска Митровица во знак на поддршка на мирните протести на тамошните Срби кои се против воведувањето на огромни даноци на производите од Србија.

Веста за Цеца беше актуелна во медиумите па стигна и до нејзината вечна ривалка Јелена Карлеуша, која не пропушти да прокоментира на Твитер.

Не ми е јасно како овие напатени луѓе во Косово не ја гаѓаа со компири оваа криминогена будалетинка која фалшираше! – распали Карлеуша во свој стил.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------