Home INFO Крис Џенер во паника, некој сака да ја отруе?! (видео)

Крис Џенер во паника, некој сака да ја отруе?! (видео)

реклама:G Natural

Семејството Кардашијан е секогаш во центарот на вниманието со своите доживувања.
Овојпат мета на коментирање е најстарата, Крис Џенер (62) која се сомнева дека некој сака да ја отруе.

Во последната епизода од реалнотот шоу на Кардашијан, ‘Keeping Up with the Kardashians’,Крис превзела екстремни мерки со цел да открие дали водата во домот во Лос Анџелес е во исправна состојба или пак некој намерно го променил нејзиниот состав.

Џенер и се доверила на својата ќерка Клое Кардашијан а потоа започнала сама да ја тестира водата со помош на опрема која предходно ја набавила.

Иако резултатите покажале дека водата е во ред, Крис сеуште се сомневалa.

“Знам дека периодов си посебна, но ова е претерано”, реагирала на ова Ким Кардашијан.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------