Home INFO Ново видео од Тереза Меј! Премиерката е хит на интернет!

Ново видео од Тереза Меј! Премиерката е хит на интернет!

реклама:Велигден со Стаф

Британската премиерка Тереза Меј се наоѓа на африканската турнеја.

Тереза Меј пред неколку дена при посетата на Јужна Африка играше пред едно основно училиште каде децата и приредиле свечен пречек.

Со новиот танц во Најроби, главниот град на Кенија, британската премиерка продолжи да биде интернет сензација.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------