Home INFO Останале во шок кога ги виделе рентген снимките: Јелена Карлеуша мора да...

Останале во шок кога ги виделе рентген снимките: Јелена Карлеуша мора да направи пауза со кариерата

реклама:G Natural

Магазинот Стори открива детали за здравствената состојба на поп дивата Јелена Карлеуша.

“Цел живот ја мачат главоболки, па сметаше дека интензивната болка во долниот дел од вратот која веќе долго време ја мачи е последица на тоа. Но кога сфати дека нешто сериозно не е во ред со нејзиниот рбет, сепак се направи преглед. Докторот остана шокиран кога ја виде рентген снимката”, открил извор за српски Стори.

Рскавицата меѓу двата вратни пршлена е истрошена и Јелена мора итно да започне лекување, кое во овој случај е исклучително комплицирано.

Лекарите и советувале да ги откаже работните обврски, но таа го одбила.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------