Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лејди Гага доби неверојатен подарок за својот роденден од момчето, жените во...

Лејди Гага доби неверојатен подарок за својот роденден од момчето, жените во транс (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Жените ширум светот веднаш и коментираа со куп позитивни коментари и воздишки на фотката која Лејди гага ја објави на својот Инстаграм продил.

Имено пејачката го прослави својот 35 роденден во Италија каде што е неколку месеци ангажирана на снимање за филмот „House of Gucci“, па бидејки не е зедно со своето момче претприемачот и ИТ гениј Мајкл Полански, тој решил да ја изненади таму и да и испрати огромен букет.

Таа веднаш се пофали со подарокот на Инстграм и додаде:

-„Кога момчето ќе ти ги испрати сите цвеќиња во Рим за твојот роденден. Те сакам, душо! Едвај чекам да бидам дома со тебе и нашите кучиња, тоа е сè што ми треба“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------