Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Легендата Ѓорге Балашевиќ хоспитализиран, блиските загрижени дали неговото срце ќе го издржи...

Легендата Ѓорге Балашевиќ хоспитализиран, блиските загрижени дали неговото срце ќе го издржи ова

реклама:Велигден со Стаф

Легендарниот Ѓорге Балашевиќ итно бил хоспитализиран поради компликација со пневмонија. Тој десетина дена се лекувал во домашни услови но штом неговата здравствена состојба се влошила бил примен во болница во Белград.

Неговите блиски се дополнително загрижени затоа што Ѓорге пред две години имал срцев удар и вградени стендови па се плашат дали неговото срце ќе успее да го издржи ова.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------