Home INFO Лени Кравиц и на 56 години изгледа ТОП, сите полудеа на последната...

Лени Кравиц и на 56 години изгледа ТОП, сите полудеа на последната негова објава (фото)

реклама:G Natural

Позитивно изненадени фановите од изгледот на Лени Кравиц кои има 56 години и сеуште изгледа неодоливо згодно и затегнато.

Тој на својот Инстаграм објави фотка каде што е без маица и со кокос во рака па може да се забележи дека неговото торзо е идеално.

Фановите во шок не мжеа да поверуваат па му пишуваа коментари дека изгледа перфектно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------