Home INFO Лепа Брена ја подготви славската трпеза, еве како изгледа (видео)

Лепа Брена ја подготви славската трпеза, еве како изгледа (видео)

реклама:G Natural

Семејството на пејачката Лепа Брена е познато по гостопримливоста и дружељубивоста.

Голем број на естрадни личности од Србија со воодушевување раскажжуваат за забавите кои во својот дом ги приредуваат Лепа Брена и нејзиниот сопруг.

Најзначајна е прославата по повод празникот Аранѓеловден, кога пејачката подготвува трпеза по повод куќната слава.

Семејството со своите помошници сами ја подготвуваат трпезата, а ОВДЕ можете да видите како годинава таа изгледа!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------