Home INFO Лепа Брена е најдобрата свекрва за изолација, сликана како носи ручек на...

Лепа Брена е најдобрата свекрва за изолација, сликана како носи ручек на снаата (ФОТО)

реклама:G Natural

Дека одлично и оди во кујна на фолк пејачката Лепа Брена имавме можност да се увериме во многуте досегашни нејзини објави на социјалните мрежи.

Пејачката толку сака да готви што папарацо фотографите успеале да ја уловат и надвор од нејзиниот дом како носи ручек на својот син Филип и снаата Александра.

Очгледно дека пејачката навистина има многу време додека е во изолација но е и одлична мајка и свекрва па младиот брачен пар не го остава без готвено домашно јадење.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------