Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нашата актерка стана мајка, синот доби уникатно име

Нашата актерка стана мајка, синот доби уникатно име

реклама:G Natural

Нашата актерка Нина Деан вчера во клиниката во Чаир се породи со нејзиниот син кој што доби навистина уникатно име Каи.

На Нина и нејзиниот сопруг Мартин ова е прво дете, додека за баба Гордана Деан второ внуче. Убавата вест стигна веднаш и до Еквадор кај што во моментов живеат нејзината мајка, сестра и Кили, кои што веднаш се пофалија на социјалните мрежи а баба вети дека во најкратко време ќе дојде да си го види внучето.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------