Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена го прослави својот роденден и сподели фотка за своите фанови...

Лепа Брена го прослави својот роденден и сподели фотка за своите фанови (фото)

реклама:Лето во Банско

Лепа Брена го прослави својот 63 роденден традиционално во својот дом со најблиските во семејството но и пријателите.

Таа одамна има изјавено дека не ги сака своите родендени бидејки ја потсетуваат дека гоините минуваат но сепак се заблагодари на своите фанови за многуте честитки објавувајки фотка од прославата на својот Инстаграм.

-Ви благодарам на сите за убавите желби. Среќа е кога се што е убаво можеш да поделиш со оние кои ги сакаш – напиша Брена напостот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------