Home INFO Лепа Брена и Боба уапсени во Монте Карло?! (фото)

Лепа Брена и Боба уапсени во Монте Карло?! (фото)

реклама:Лето во Банско

Лепа Брена заедо со својот сопруг Боба Живоиновиќ веднаш по отворањето на границите во Србија заминале во Монте Карло каде што имале за цел да купат нова јахта на која би го поминале летото заедно со семејството.

Фановите на Брена можеа да ѕирнат што се прави пејачката на патувањето од фотографиите кои таа ги објавуваше на социјалните медиуми.

Но она што ги шокираше сите беше насловнат на таблоидот „Скандал“:
„Сите детали од апсењето на Брена и Боба во Монте Карло“,
на што пејачката веднаш проколентирала дека тоа се глупости.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------