Home INFO Лепа Брена и понатаму прeзгодна во бикини, одмара со Нина Бадриќ во...

Лепа Брена и понатаму прeзгодна во бикини, одмара со Нина Бадриќ во Хрватска (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако со сопругот Боба неколку месеци крстареа низ Азурниот брег и Италија на својата јахта, Лепа Брена сега е на одмор во Хрватска, од каде објави неколку фотографии со пријатели меѓу кои и хрватската пејачка Нина Бадриќ.

Пејачката и сопругот никако да се приберат дома во Белград и максимално го користат убавото време и сонцето за да патуваат и уживаат во летото.

View this post on Instagram

U dobrom drustvu💝💋👍

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------