Home INFO Лепа Брена и снаата со дует кој ќе ве воодушеви (видео)

Лепа Брена и снаата со дует кој ќе ве воодушеви (видео)

реклама:G Natural

Хитовите на познатата пејачка Лепа Брена се безвременски.

Во период кога речиси сите се затворени во своите домови, Брена и нејзината снаа, пејачката Александра Пријовиќ, приредија вистинско изненадување за своите фанови, изведувајки ја заедно песната „Poželi sreću drugima “.

Еве како звучеа снаата и свекрвата!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------