Home INFO Лепа Брена има нова снаа, еве која е девојката!

Лепа Брена има нова снаа, еве која е девојката!

реклама:G Natural

Најмалиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор, има нова девојка од која сите се воодушевени.

Станува збор за Сандра Мијалковиќ, студентка по јазици и книжевност. Девојката се занимавала и со шминкање, а од фотографиите, очигледно е дека е вистинска убавица!

View this post on Instagram

????

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic) on

View this post on Instagram

????????????????‍♂️

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------