Home INFO Пејачката Вики Милковиќ го одврза кесето: Еве како го уреди својот нов...

Пејачката Вики Милковиќ го одврза кесето: Еве како го уреди својот нов стан!

реклама:Лето во Банско

Српската пејачка Вики Милковиќ празниците кои следат ќе ги пројде во својот нов луксузен дом во елитната населба “Белград на вода”.

Таа купила дури три стана во овој нов комплекс во српската мертопола, а се шпекулира дека за ова одвоила околу милион евра.

Пејачката на социјалните мрежи се пофали со новиот дом и објави видео на кое се гледа прекрасниот поглед од нејзината тераса.

За српските медиуми, таа потврдила дека купила станови, но не ја открива точната сума која ја платила за недвижностите.

Притоа Вики не заборавила да ги потсети медиумите дека напорно работи 25 години и не се срами да каже дека чесно и со труд заработила многу.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------