Home INFO Лепа Брена има нова снајка: Еве со која е во врска нејзиниот...

Лепа Брена има нова снајка: Еве со која е во врска нејзиниот најмлад син (фото)

реклама:G Natural

Виктор Живојиновиќ, најмладиот син на Брена и Бобо, изминативе месеци во јавноста се појавува единствено во друштво на своето семејство и пријателите.

Но како што дознава српскиот магазин Ало, причината за ова е што Виктор се обидува да ја скрие својата врска со Софија Шашиќ, ќерката на пејачот Жељко Шашиќ и неговата бивша сопруга Соња.

Наводно Виктор и Софија веќе неколку месеци се во врска.
Парот ја криел својата врска не сакајки да се најдат на насловните страници во таблоидите. Двајцата се деца на познати родители, а таквите се секогаш под лупа на јавноста.

Како што пренесува Ало, Виктор и Софија со години биле добри пријатели, па двајцата сфатиле дека совршено си одговараат и пријателството се развило во љубовна врска.

Кога Брена дознала за новата девојка на својот син, била пресреќна.

Двете семејства со години се во пријателски односи и сите се сомневале дека помеѓу нивните деца има нешто повеќе од пријателство, па сега се потврдиле нивните сомнежи и желби.

Софија, поради Виктор раскинала со своето поранешно момче.

 

View this post on Instagram

 

❤️????

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------