Home INFO Лепа Брена објави видео од спектакуларната свадба и прслави 29 години брак...

Лепа Брена објави видео од спектакуларната свадба и прслави 29 години брак (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Со постирање на мало видео извадок од свадбата Лепа Брена прослави 29 години од брак со нејзиниот сопруг тенисерот Боба Живоиновиќ.

Една од најголемите балкански ѕвезди имаше и има блескава кариера а за нејзиниот животскоро се се знае.

Свадбата ја гледаше целиот балкан и заедно прославуваше со младите, а како изгледаше тоа во 1991та година сподели Брена со фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------