Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена почнува нов бизнис, очекува пари да паѓаат од сите страни

Лепа Брена почнува нов бизнис, очекува пари да паѓаат од сите страни

foto: ATA IMAGES
реклама:Лето во Банско

За богатството на Лепа Брена постојано се пишува и шпекулира но таа и понатаму не открива многу за тоа што се поседува и колку „тежи“ нејзиниот новчаник.

И неодамна заедно во кош со дел од балканската естрада се зборуваше за сметката на брена па таа испровоцирана во медиумите изјави дека никогш не сакала во јавнот да зборува за заработката и финансиите во нејзиното семејство.

Кусо најави дека сега откако децата и се возрасни мажи има повеќе време за нови заработки и нови предизвици во нов бизнис.

Сеуште не откри за што станува збор но спомена дека очекува убава заработка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------