Home INFO Лепа Брена се пофали со луксуз, далечна Австралијо доаѓам! /ФОТО/

Лепа Брена се пофали со луксуз, далечна Австралијо доаѓам! /ФОТО/

реклама:G Natural

По концертите низ регионов и заслужениот празничен одмор фолк пејачката Лепа Брена замина на турнеја низ Австралија.

Како вистинска светска ѕвезда со луксузен лет таа наздрави со своите фанови и ги поздрави на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------