Home INFO „Ми дојде мојата љубов“- Дарко Лазиќ конечно ја прегрна својата ќерка /ФОТО/

„Ми дојде мојата љубов“- Дарко Лазиќ конечно ја прегрна својата ќерка /ФОТО/

фото: Инстаграм
реклама:G Natural

И понатаму во медиумите е актуелен пејачот Дарко Лазиќ кој 23 октомври минатата година доживеа тешка сообраќајна несреќа од која сеуште се опоравува.

Она што тој го сподели на социјалните мрежи беше уште една радосна вестовој пат со фотографија заедно со својата ќерка, која што ја немаше видено од сообраќајката.

„Ми дојде мојата љубов“ – напиша Дарко под сликата со ќерката Лорена, од бракот со Ана Севиќ.

View this post on Instagram

Došla mi ljubav moja slatka❤????

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------