Home INFO Мадона има вештачки задник?! /ФОТО/

Мадона има вештачки задник?! /ФОТО/

реклама:G Natural

На последното свое појавување во јавност за време на новогодишната ноќ, популарната пејачка Мадона пеела со својот син Давид во еден бар во Њујорк.

И тоа не би било ништо чудно доколку на фотографијата од таа ноќ изгледало се „нормално“.

Имено, популарната пејачка објавила фотографија на социјалните мрежи за време на новогодишниот настап каде што нејзиниот задник е во неприродна големина и предизвика големи дилеми и лавина коментари.

Некој велеа дека се работи за фотошоп, а други пак не можеа да поверуваат дека Мадона во овие години би го направила тоа.

Најчестото прашање е дали Мадона сепак ставила импланти на задникот или се работи за некоја шега?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------