Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена специјална гостинка на геј свадба, гостите во транс (фото)

Лепа Брена специјална гостинка на геј свадба, гостите во транс (фото)

реклама:Лето во Банско

Како што пишуваат порталите во регионот Лепа Брена пеела на приватна венчавка на Палма де Мајорка каде што на вечна љубов се заколнале стилист од Србија и архитект од Хрватска.

Бидејки на стилистот му била најголема желба на свадбата да им пее Брена до добар кеш таа желба била остварена.

Пејачката со специјален приватен лет стигнала во луксузниот хотел каде што останала 5 дена. Искеширала 30 000 евра а потоа кесенцето го доодврзале и добила уште 20 000 евра.

Дека било весело покажуваат и фотките кои се веќе јавни а кој е коментарот на Брена ќе почекаме уште малку.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------