Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Летаа пцовки во „Ѕвездите на Гранд“: Марија Шерифовиќ е машко! Саша Поповиќ...

Летаа пцовки во „Ѕвездите на Гранд“: Марија Шерифовиќ е машко! Саша Поповиќ ти си ѓубре!(видео)

14
реклама:Лето во Банско

Марија Шерифовиќ со пцовки му возврати на Саша Поповиќ кој во последната емисија додека едно детенце од публиката делеше рози за дамите во жирито, тој дофрли дека за Марија нема потреба бидејки е машко.

По ова Марија му возврати дека е ѓубре и му се заблагодари на детенцето.

Погледнете ја целата кавга во видеото подолу….

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------