Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Летаа пцовки во судница, Цеца и Јелена Карлеуша снимени додека се караат...

Летаа пцовки во судница, Цеца и Јелена Карлеуша снимени додека се караат на рочиште (видео)

реклама:Лето во Банско

За долгогодишната кавга и нетрпение меѓу Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша знаат сите и сведоци сме на долги судски рочишта за изјави кои меѓусебно тие си ги кажуваат во медиумите.

Но овој пат е поинаку, со оглед на тоа дека на социјалните мрежи е објавено видео од анонимно лице кое снимало дел од кавгата на двете колешки додека траело рочиштето.

Ако ве интересира што се случива зад затворени врати кога ќе се спојат Цеца и Јелена слушнете и сами.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------