Home INFO ЛЕТААТ ПАРИ ВО ГРАДИ И ГАЌИ: Српска пејачка објави како заработува бакшиш...

ЛЕТААТ ПАРИ ВО ГРАДИ И ГАЌИ: Српска пејачка објави како заработува бакшиш /ВИДЕО/

реклама:Лето во Банско

Српската пејачка Душица Грабовиќ го шокираше регионот откако на својот Инстаграм профил објави видео како го заработува својот бакшиш на настапите.

Имено таа облечена во провиден фустан со длабоко деколте до пупак објави како заработува пари за исполнети музички желби во еден ноќен клуб во Цирих, Швајцарија..

Парите публиката и ги ставаше во градите и во гаќичките под фустанот, а сето тоа се случуваше додека таа гордо пееше на микрофонот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------