Home INFO Лицето и е полно пластика! Фановите згрозени од Клои Кардашијан по учеството...

Лицето и е полно пластика! Фановите згрозени од Клои Кардашијан по учеството во емисија на Дру Баримор (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Откако гостуваше во шоуто на Дру Баримор една од сестрите Кардашијан повторно ги навлече хејтерите врз себе кои не престануваат да го коментираат нејзиниот физички изглед и пластичните операции кои ги направи таа.

Клои Кардашијан наиде на многу критики заради нејзиниот Инстаграм профил и нејзините претерано фотошопирани фотографии, а овој пат по гостувањето кај Дру, гледачите и фановите на старлетата не престануваат да коментираат дека ако продолжи вака ќе го престигне и Мајкал Џексон.

Видливи биле новите корекции на носот и лицето па доа било доволна причина да ја нречат „Мајкал Џексон во обид“.

Старлетата сеуште не искоментирала ништо во своја одбарна.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------