Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Луѓе ова е сериозно! Емина Јаховиќ лелека на Инстаграм додека се лечи...

Луѓе ова е сериозно! Емина Јаховиќ лелека на Инстаграм додека се лечи од корона

реклама:G Natural

Пејачката Емина Јаховиќ веќе извесен период е во изолација и се лечи заедно со нејзините деца од корона вирус.

Таа се заразила од нејзиниот син Јан кој бил на скијање и и го пренел вирусот. Таа иако е со по благи симптоми и приндена од својот дом да ги извршува обрските тешко ги поднесува деновите со короната.

„Никогаш не размислував за тоа колку се важни сетилата за мирис и вкус. И колку сме среќни само затоа што сме здрави. Не мислам дека ова не е вирус, туку отров. Ова е целосно лудило. Болеста не е воопшто лесна, затоа ве молам сфатете ја сериозно колку што можете повеќе“, споделила Емина на својот Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------