Home INFO Луксуз е нејзиното второ име: Еве што доби Цеца за 8 ми...

Луксуз е нејзиното второ име: Еве што доби Цеца за 8 ми Март

реклама:G Natural

Српската пејачка Цеца Ражњатовиќ ужива во врската со Богдан Срејовиќ кој е осум години помлад од неа.
Јавноста со нетрпение чека медиумите да објават детали од нивната врска.

На денешниот ден, 8 ми март, меѓународниот ден на жената, пејачката доби слатко изненадување од својот сакан.

Многу колачи, повеќето во облик на срце, и прекрасен букет со плишано мече е изборот на Богдан за осмомартовски подарок за својата љубена.

“Мене секој ден ми е 8 ми март. Благодарам бејби” – напиша Цеца на Инстаграм споделувајки видео од подарокот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------