Home INFO Луксуз и специјални детали: Ѕирнете во домот на Николина Пишек

Луксуз и специјални детали: Ѕирнете во домот на Николина Пишек

реклама:Велигден со Стаф

Пред извесен период, новинарска екипа ја посети водителката Николина Пишек во нејзиниот луксузен стан.

Таа ги отвори вратите од својот дом за јавноста, која можеше да го види необичниот луксуз во кој таа ужива.

Набрзо по видеото, се случи немил настан кој хрватската водителка го доживеала заедно со нејзината ќерка токму во тој стан.

Иако со реакцијата на сосетката на пожарната и брзата помош избегната била катастрофа откако цевка со гас пукнала во нивната зграда сепак Николина и ќерка и беа животна опасност, сепак шокот бил навистина голем, па тогаш Николина изјави дека никогаш повеќе нема да може да се врати во својот стар дом и дека во следниов период ќе живеат во хотел..

Пред неколку дена водителката доживеа трагедија, откако нејзиниот сопруг Видоје ненадејно почина за време на масажа.

Ова е местото во кое Николина повеќе несака да се врати…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------