Home INFO Луксуз кој малкумина можат да си го дозволат: Џенифер Лопез и Бен...

Луксуз кој малкумина можат да си го дозволат: Џенифер Лопез и Бен Афлек конечно го одбраа својот нов дом!

реклама:Велигден со Стаф

Славниот брачен пар, Џенифер Лопез и Бен Афлек конечно ја завршија потрагаа по совршен дом, пренесуваат американските медиуми.

Наводно, тие купиле раскоѓна хациенда во „Пацифички палисади“.

За новиот дом, тие одвоиле околу 64 милиони долари, а за оваа сума ќе уживаат во куксуз кој ретко кој може да си го дозволи.

Куќата има осум спални соби, 11 бањи, сала за вежбање, професионална месиумска сала но и соба за игри и лифт. Распорстранета е на огромен двор со базен кој е совршено уреден.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------