Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Луна Џогани откако стави силикони не престанува да ги рекламира на својот...

Луна Џогани откако стави силикони не престанува да ги рекламира на својот Инстаграм профил

реклама:G Natural

Луна Џогани откако направи зголемување на своите гради и ја доби посакуваната големина постојано е во длабоко деколте и секојдневно краде воздишки од своите следбеници и фанови.

Последната нејзина објава беше во провокативен фустан си длабоко деколте, а со овој стајлинг таа го изненади и својот свршеник Марко Миљковиќ за неговата роденденска забава.

View this post on Instagram

👄

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

View this post on Instagram

So cute😻

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------