Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Луна Џогани пред да се породи со вереникот отпатува за Дубаи, трудницата...

Луна Џогани пред да се породи со вереникот отпатува за Дубаи, трудницата ги покажа луксузниот апартман и случките по пат (видео)

реклама:G Natural

Ријалити ѕвездата и победничка на првото шоу „Задруга“ Луна Џогани и нејзиниот вереник Марко кој исто така го запозна во шоуто заминаа на патување во Дубаи.

Парот решил роденденот на Луна на 8ми март да го прослават таму во ексклузивен апартман и со многу изненадувања.

Ова немаше да биде ништо чудно доколку во време на пандемија и во шестиот месец од бременоста парот се реши да замине на патување, но како и да е се надеваме дека се ќе помине во најдобар ред и со нивните следни објави ќе дознаеме како си поминале.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------