Home INFO Луна Џогани не издржа се пофали со своите нови гради (ФОТО)

Луна Џогани не издржа се пофали со своите нови гради (ФОТО)

реклама:G Natural

Откако победи во реалното шоу „Задруга“ никако не стивнуваат информациите за Луна Џогани.

По почетокот и обидот за нејзина музичка кариера таа деновиве повторно е во сите балкански медиуи со фотографиите од нејзините нови гради.

Луна решила да ги зголеми своите гради и веднаш откако го направила тоа не издржа па се пофали на социјалните мрежи.

Иако дел од коментарите на фановите се дека малку избрзала бидејки отокот и раните се сеуште видливи, сепак другите коментираат дека Луна туку што почнала да си игра со естетските операции.

Како изгледа нејзината трансформација погледнете сами.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------