Home INFO Во несреќа со кајтбординг почина српскиот рапер Гру

Во несреќа со кајтбординг почина српскиот рапер Гру

реклама:G Natural

Фатално заврши денешниот ден на српскит рапер Гру ( Далибор Андонов) кој во наутичкиот клуб „Земун“ починал откако паднал во водата за време на кајтбординг.

Трагичната случка се случила денеска по 15 часот, неговите пријатели веднаш го извлекле телото по несреќата но откако дошла брзата помош можела само да ја констатира неговата смрт.

Тој зад себе остави сопруга и две малолетни деца.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------